۳۰ دلیل مطمن برای خرید اینترنتی عسل طبیعی :

خرید اینترنتی عسل

به ادامه بحث شیرین خرید اینترنتی عسل طبیعی می پردازیم و اطلاعات بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم (بخش چهارم ).

۱۸- اگاهی دادن به مردم :

در خرید اینترنتی عسل طبیعی امکان ارتباط نزدیک زنبوردار و محقق با مشتری و مصرف کننده نهایی وجود دارد و این مسله باعث افزایش معلومات انسان ها در رابطه با خواص هرکدام از عسل های طبیعی و رفتار عسل خام و طبیعی و شرایط نگه داری و طریقه مصرف و تشخیص عسل طبیعی از غیر طبیعی و انواع معجون های دارویی و تنوع عسل ها و …  و این امر باعث بیشتر آشنا شدن انسان ها با واقعیت و حقیقت یک عسل کاملا طبیعی می شود که منجر به افزایش سطح آگاهی مردم می شود .

درحالی که در جهان واقعی در هایپر استار ها و سوپر مارکت ها بیشتر روی فروش تمرکز دارند و جایی برای آشنایی بیشتر مردم با عسل وجود ندارند و فقط این مطلب مهم است که عسل را بخرند و مصرف کنند وسلام.

۱۹ : عدم حرارت دهی عسل :

در بسته بندی مدرن برای جلو گیری از رس بستن و پاستوریزه کردن عسل آن را  در مدت زمان های خاصی تا دماهای بالا ۴۰ درجه حرارت می دهند  و این کار باعث آسیب رسیدن به آنزیم های حساسی چون آنزیم دیاستاز و نابودی کلیه ویتامین ها  و درنهایت موجب افت شدید کیفیت عسل و کاهش خاصیت شفا بخشی آن می شود و انتظارات واقعی یک مشتری عسل را بر آورده نمی کند .

نکته : گاهی بعضی از کار خانه ها و کارگاه ها و دوره گرد ها به دلیل بی خبری از خرابی کوره ها و گرم کن هایشان , عسل را بیش از حد مجاز گرم می کنند که باعث تولید ماده ای سمی به نام هیدروکسی متیل فورفورال یا ( HMF ) شده که به شدت دارای خاصیت سرطان زایی در انسان ها می باشد , و مردم به دلیل توجه نکردن به اصالت عسل و روند تولید و بسته بندی آن ها را خریداری می کنند و به تصور شفا بودن عسل , آن را مصرف می کنند در حالی که در واقع سم مصرف می کنند .

اما در خرید اینترنتی عسل طبیعی این مسله خوشبختانه به مردم اطلاع رسانی می شود و عسل , به صورت یک  عسل خام  به مردم عرضه می شود

عسل خام : عسلی است که هیچ گونه عملیات حرارت دهی روی آن ,  چه در زمان برداشت توسط زنبوردار و چه در زمان بسته بندی و نگه داری روی آن انجام نشده باشد و در این عسل ها کلیه ویتامین ها و آنزیم های آن محفوظ است و هر کسی می تواند از خواص شفا بخشی آن با دلی آسوده  استفاده کند و برای درمان بیماری و حفظ سلامتی بیشتر و لذت یک عسل خام کاملا ارگانیک و اصل را تجربه کند .

۲۰-عسل گلچین می شود :

در زنبورداری سنتی که اصیل ترین نوع عسل را تولید می شود و عرضه آن به صورت خرید اینترنتی عسل از طریق جهان وب است و  به صرفه ترین و مطمن ترین روش برای خرید عسل طبیعی است و زمانی که یک مشتری عسل طبیعی را ثبت سفارش می کند به دلیل مشتری مداری خوب وبسایت ها  همیشه بهترین محصول با بهترین بسته بندی موجود را گلچین می کند مثلا در عسل سبدی یا عسل خود بافت , عسل طبیعی ای را انتخاب می کنند که دارای زیباترین آرایش و بهترین بسته بندی باشد چون تمام عسل های خود بافت دارای شکل و شمایلی زیبا و دل ربایی ندارند و اصلا به کلی از نظر ظاهری چندان چنگی به دل نمی زند لذا از ارسال چنین عسل های که احتمال دارد باعث خراب شدن تصور مصرف کننده از سایت و برند شود خودداری می کنند و بهترین محصول موجود را گلچین کرده برای مشتری ارسال می کنند و احترام و ارزش مشتری را بیشتر از یک سفارش می دانند.

۲۱- آموزش زنبورداری :

در خرید اینترنتی عسل این امکان وجود دارد که خیلی از عزیزان که درباره شیوه تولید عسل طبیعی و عجایب زندگی پرکار زنبور عسل و اینکه  زنبوردار ها بیشتر چه کار های را انجام می دهند و یا اصلا زندگی یک زنبوردار چگونه می گذرد و چند روش  زنبورداری وجود دارد و….  اطلاعاتی کسب کنند و در کل با روند تولید عسل را با هر کیفیتی آشنا شوند و  ارتباط مستقیم با زنبوردار می توانید جواب تمام کنجکاوی ها و سوالاتشان را در حیطه زنبورداری دریافت کنند اما در سوپر مارکت ها و بقالی ها این امکان اصلا وجود ندارد و ایمان شما به کیفیت محصول خیلی ضعیف خواهد بود لذا خرید اینترنتی عسل طبیعی بهترین شیوه خرید عسل طبیعی است.

۲۲ – انتظارات مشتری بهتر برآورده می شود :

میدانم که خیلی برای شما پیش آمده که بار ها عسل طبیعی را با وجود طبیعی بودنش خرید کرده اید اما آن چیزی که شما انتظارش داشته اید نبوده .

مثلا خیلی از عزیزان با توجه به نوع مزاج و ضایقه شان دوست دارند که عسلی را مصرف کنند که طعم گیرا و بوی فراوانی داشته باشد .

و یا اینکه عسل طبیعی را برای یک بیمار آسمی می خواهند و باید اصلا بو نداشته باشد .

و یا اینکه بعضی ازدوستان مایلند عسلی که میخواهند شیرینی کمی داشته باشد.

و یا اینکه هنگام مصرف عسل بوی گیاه و گل ها در دهانش بپیچد .

و یا اینکه برای بیماران خاصی و یا کاربرد دارویی خاصی نیاز داشته باشند.

و یا اینکه طعم عسل پس از مصرف باز در دهان باقی بماند و….

از انجا که به وسعت تمام گیاهان شهد زا , عسل وجود دارد پس می توان تمام انتظارات این عزیزان براورده کرد .

و این ها همه انتظارات گوناگونی هستند که یک مصرف کننده عسل , دوست دارد , عسلی را که خریداری کرده واقعا همان عسلی باشد که واقعا می خواهد لذا در خرید ایترنتی عسل طبیعی این امکان وجود دارد که با زنبوردار تماس بگیرید و انتظارتتان را از عسل برای او بیان کنید تا زنبوردار با تجزیه و تحلیل عسل تولید شده از گل خاصی را برای شما انتخاب و ارسال کند و به هدف قلبیتان برسید و از عسل لذت ببرید .

عسل طبیعی گراون بهترین عسل های تولید خود را به صورت مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا لذت یک عسل کاملا طبیعی را به شما عزیزان بچشاند.

جهت مشاهده و دریافت ادامه مطالب جالب این بحث اینجا کلیک فرمایید

چنانچه پیشنهادی در رابطه با مطالب گفته شده دارید خوشحال می شویم با ما در میان بگذارید

محقق : مهندس سیروان اسماعیلی

   عسل طبیعی کردستان ( گراوان )

 

 

 

 

 

 

 

 

۳ دیدگاه برای “۳۰ دلیل مطمن برای خرید اینترنتی عسل طبیعی :

  1. اشتراک‌ها: 30 دلیل قدرتمند برای خرید اینترنتی عسل طبیعی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *